Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac

  • 50 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο
  • 4 επισκέπτες
  • 1 κρεβάτι

Το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac Μαδρίτη απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Μπουέν Ρετίρο και περίπου 300 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Ópera.

Το διαμέρισμα προσφέρει μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν στο κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με σεσουάρ και μπουρνούζια.

Η κουζίνα του διαμερίσματος Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac διαθέτει ψυγείο και φούρνο για τη μέγιστη άνεση των επισκεπτών.

Ο Καθεδρικός της Αλμουδένα απέχει 6 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Συντριβάνι του Ποσειδώνα είναι σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν την Πουέρτα ντελ Σολ, που βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών με τα πόδια. Τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης επίσης βρίσκονται σε απόσταση μόλις 550 μέτρων. Το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Colegiata και σχεδόν 2 χλμ. από Atocha.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac Μαδρίτη
Apartamento En El Centro Con Vistas Impresionantes
Τιμή μόνο για κινητά

Apartamento En El Centro Con Vistas Impresionantes

7.9
Καλό 38 σχόλια
98 μ από το κατάλυμα
USD 161 USD 145
ανά νύχτα
Dozzze - Maroto II - De Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Dozzze - Maroto II - De Madrid

9.0
Άριστο 55 σχόλια
136 μ από το κατάλυμα
USD 853 USD 768
ανά νύχτα
Plaza Mayor By Forever Rentals
Τιμή μόνο για κινητά

Plaza Mayor By Forever Rentals

7.5
Καλό 72 σχόλια
224 μ από το κατάλυμα
USD 168 USD 151
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Στεγνωτήρα

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac;
      Το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac βρίσκεται κοντά σε Πλάθα Μαγιόρ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac περιλαμβάνουν Μουσείο Τίσεν, Κήπος του Πρίγκηπα Ανγκλόνα καθώς και Πάρκο Μπουέν Ρετίρο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac κοστίζει 154€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Mercado de San Miguel και Chocolateria San Gines και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 50 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    25 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Acogedor Callao! 2Hab/Wifi/Ac Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο